Upozornenie! Tento nákupný portál je určený len pre predajcov hračiek. 

Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka

Popis

Pomocou tejto súpravy pre škôlkárov postavíte sériu rozkošných motorizovaných robotov. 
Krásne ilustrovaná 32-stranová rozprávková kniha (so slovenským prekladom) sa sústreďuje na dobrodružstvá Omegovcov - rodiny tvorcov a inžinierov, ktorí sa objavujú aj v iných stavebniciach Kids First pre začiatočníkov.

Tento príbeh zavedie hrdinov do továrne na roboty, kde sa roboty trochu vymkli spod kontroly. Roboti sú jeden po druhom opravovaní a uvádzaní do prevádzky. Počas sledovania príbehu si deti môžu postaviť modely ôsmich rôznych robotov a experimentovať s nimi, aby zistili, ako každý z nich využíva motor napájaný batériou, prevody a ďalšie mechanické časti. Každý robot pohybuje rukami alebo nohami iným spôsobom, čím vytvára zábavné správanie pri chôdzi a pohybe a zároveň učí deti, ako fungujú jednoduché mechanické systémy. Veľké kockové plastové stavebné diely uľahčujú zostavovanie modelov malým rúčkam.

Stavebnica poskytuje pútavý spôsob výučby jednoduchých technických konceptov pre malé deti, čo umožňuje rodičom, učiteľom a opatrovateľom položiť základy pre silné zručnosti a porozumenie súvisiace so STEM v ranom veku. Stavanie modelov a experimenty rozvíjajú jemnú motoriku, mechanické inžinierske zručnosti, vizuálno-priestorové zručnosti a schopnosti uvažovania.

Späť na: Robotika a technika